Amo netekimas ir rožinis džipukas

Įspūdžiai po kelionės į JAV jau pradeda susigulėti. Vis dar negaliu atsidžiaugti, kad pavyko įsigyti Canon AE-1. Maniau, kad mano mylimiausias fotoaparatas yra Zenit 122, kurį aš vis dar mėgstu, bet deja, jau nebe taip. Bet apie fotoaparatus pakalbėsim kitame post’e ✌️

Vežiausi į kelionę 🇺🇸Kodak Portra 400 juostą ir tikrai nepasigailėjau. Šią juosta galite įsigyti pas mus parduotuvėje paspaudę čia. Kartais tikrai verta sumokėti daugiau už kokybišką juostą.

Marija rado save dykumoje
Mūsų automobilis

Gal tamsoje fotografuoti su 400 ISO juostele ir nėra pati geriausia idėja, bet šiaip gavosi visai neblogai.

Rožinis džipukas mus nuvežęs pamatyti kanjono

Čia truputį nepataikiau sufokusuoti, bet gavosi dar geriau.


O apie kitas nuotraukas norisi truputį pakalbėti. Bandėm nufotografuoti kanjoną ir telefonais. Bet jais darytos nuotraukos atrodo tiesiog kaip plakatas. O va čia Portra pasirodė labai puikiai. Spalvos, gylis, kontrastai. Toli gražu neprilygsta tam, ką matėme savo akimis, bet bent į tą pusę 👍

Pasirodo portra tinka ne tik portretam, bet puikiai susidorojo ir su gamtos nuotraukomis. Nežinau kaip jums, bet aš labai džiaugiuosi šitais kadrais. Gal dėl to, kad pats ten buvau, gal dėl to, kad tikrai neblogai pavyko.


Nori, kad tavo nuotraukos atsidurtų mūsų blog’e? Siųsk nuotraukas į labas@kadrukadras.lt ir kartu parašyk kokiu fotoaparatu bei juostele fotografavai. Nepamiršk ir trumpos istorijos apie atsiųstus darbus!

Fotoaparatas
Canon AE-1
Juosta
Kodak Portra 400, 35mm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.