Motociklai, laivas ir Lomo Smena 35

Jau seniai motociklu važiavome kažkur. Buvo labai gera vėl pajusti, kaip tai išlaisvina mintis. Kartu pasiėmiau Lomo Smena 35 fotoaparatą, kurį radau dėžėje ir labai norėjau išbandyti.

Jau penktą juostelę ryškiname patys C-41 procesu. Viskas atrodo sekasi puikiai! Tik norėjau pasidžiaugti. Tai nėra taip sudėtinga kaip gali pasirodyti, bet šis įrašas ne apie tai 🙂

Lomo Smena 35

Sena, šiek tiek palūžus Smena 35 nustebino. Nieko nesitikėjau. Juostą įsidėjau Kodak ColorPlus 200, kurią gavau kartu su pirktu fotoaparatu. Sudomino šitas fotoaparatas tuo, kad geba daryti dvigubas ekspozicijas. Tai reiškia, kad galima žaisti su kadrais. Vieną klijuoti ant kito. Kažkokio meninio šedevro neišgavau, bet vėlgi – nesitikėjau nieko.

Mažas ir smagus fotikas. Reiks truputį aptvarkyti jį, kad neleistų šviesos ir manau bus įtrauktas į mano mėgiamų fotoaparatų sąrašą!

Kadrai


Nori, kad tavo nuotraukos atsidurtų mūsų blog’e? Siųsk nuotraukas į labas@kadrukadras.lt ir kartu parašyk kokiu fotoaparatu bei juostele fotografavai. Nepamiršk ir trumpos istorijos apie atsiųstus darbus!

Fotoaparatas
Lomo Smena 35
Juosta
Kodak Color Plus 200, 35mm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.