Lomography ActionSampler – tarsi filmo kadruotė

Jau kurį laiką knietėjo išbandyti Lomo ActionSampler. Ir tikrai ne be reikalo kirbėjo ta mintis galvoje! Pasirodo tai labai linksmas fotoaparatas. Kadrai tarsi filmo kadruotės.

Fotoaparatas ypatingas tuo, kad turi keturis objektyvus ir padaro keturis kadrus viename. Visi keturi kadrai padarom iš eilės su 1/60 sekundės tarpu. Todėl linksmiausi kadrai gavosi judesyje. Fotografuoti Lomo ActionSampler labai paprasta – niekuo nesiskiria nuo paprasto fotoaparato. Prasuki juostelę ir fotkini.

Kadrus dariau su nespalvota juosta, Ilford Delta 400. Tokiems fotoaparatams reikia daugiau šviesos arba jautresnės juostelės. 400 – 800 ISO juosta pats tas!

Kadrai

Bėk nuo laiptų!

Tu nenori, kad fotografuočiau, bet vistiek fotografuoju. Ir aišku būtinai po to kai pasakiau kažkokį juokelį, kuris tave labai prajuokino!

O sugalvojau! Purtyk galvą, turėtų labai linksmai gautis!

Nu va, tikrai labai linksmas filmukas gavosi!

Ai o dabar pasibučiuokim, būkim mieli. Gražią akimirką užfiksuoti kartais juk reikia daugiau nei vieno kadro.

Marijau, atsisuk!

O davai pašok į viršų! Pasipraktikuojam. O va, jau nufotkinau!

Sukneeeelė! Vasara! Sukis ratu!

Man atrodo jau juosta baiginėjasi. Va ir pasibaigė.

Vertinimas

Lomo ActionSampler – tikrai labai smagus fotoaparatas! Gaila, kad po ranka neturėjau spalvotos juostelės. Bet gal nespalvota juosta pridėjo dar to jausmo, lyg tai būtų kadrai iš filmo! O jei jau kalbam apie filmus, tai kadrus visada galima sudėti iš eilės ir gauti linksmai užfiksuotą akimirką 🙂


ar turi kadrų, kuriais nori pasidalinti? rašyk mums privačiai į ig/fb arba į labas@kadrukadras.lt ir pasidalink savo patirtim su juosta!

Fotoaparatas
Lomography ActionSampler
Juosta
Ilford Delta 400, 35mm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.