išbandyta: Kodak TMax 100 + Canon AE-1

Dairantis kokią juostelę dar išbandyti norėčiau, akys užkliuvo už Kodak TMax 100. Ir tikrai buvo dėl ko! Sudėliojome ir trumpą video apie patirtį (juk šiais laikais visi nori žiūrėti labiau nei skaityti), o patys kadrai po video!

Kadrai

Tel Avivas

Pirmąją dalį juostos išfotografavau Tel Avive. Tarp kadrų valgiau skanų humusą ir pita! Atrodo niekad neatsivalgysiu šito maisto ten!

Operatorė. Ačiū!

Tatrai, Slovakija

Likusią dalį juostos išfotografavau Slovakijoje. Pirmą kartą ėjau į kalnus. Diena buvo apniukusi, nesimatė kur esam ir kur nueisim. Gerokai įpusėjus pradėjo kalnai pasirodyti, tarsi sakydami – “O! Sveiki!”.

Reziume

Atostogos buvo super! Ir naują juostą išbandžiau, ir skaniai valgėme, ir gulėjom versmių vandens baseinuose, ir lipome į kalnus, ir maudėmės jūroje!

O juosta – turiu įtarimą, kad ryškindamas juostelę šiek tiek per ilgai ją palaikiau ryškale. Dėl to šešėliuose kai kur nebeliko skirtingų tonų. Neskaitant to – rezultatai man labai patiko! Aštri, kontrastinga juosta. Tokios man labai patinka!


ar turi kadrų, kuriais nori pasidalinti? rašyk mums privačiai į ig/fb arba į labas@kadrukadras.lt ir pasidalink savo patirtim su juosta!

Fotoaparatas
Canon AE-1
Juosta
Kodak TMax 100 35mm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.