Fotoaparatas Super Sampler Black Panther

55,00 €
Su mokesčiais

Aštrus lęšis, kuris karpo kadrą į keturias vertikalias dalis? Įdomus Lomography produktas - dėl savo spalvos ir paslaptingo dizaino pavadintas JUODAJA PANTERA. Tau tereikia fantazijos,daug JUDĖSIO ir kuo jautresnės juostos. Saulės irgi nepamirški. 

Kiekis
Paskutinė prekė

  • Viso pirkimo metu jūsų duomenys apsaugoti ir naudojami tik užsakymo įvykdymui Viso pirkimo metu jūsų duomenys apsaugoti ir naudojami tik užsakymo įvykdymui
  • Prekes išsiųsime kitą dieną po apmokėjimo arba atsiimkite prekes Vilniuje nemokamai Prekes išsiųsime kitą dieną po apmokėjimo arba atsiimkite prekes Vilniuje nemokamai
  • Nepažeistas prekes priimsime, o nekokybiškas pakeisime Nepažeistas prekes priimsime, o nekokybiškas pakeisime

Kodėl verta išbandyti?

  • Juodas, paprastas ir labai patrauklus ir paslaptingas kameros korpusas: jokių nustatymų, jokios blykstės - tik fotkink!
  • Du laiko rėžimai: keturi kadrai per dvi sekundes arba keturi kadrai per 0.2 sekundes: Jokių minčių ir rūpesčių dėl fokusavimo, fotografuoji nuo 0.3 m. iki begalybės ir tik pasirenki laiko rėžimą. 
  • 4 x 24mm lęšis ir  1/100 išlaikymas:  Šis labai talentingas, plataus kampo ir ypatingai aštrus Japoniškas lęšis pjausto tavo kadrą į keturias vertikalias dalis. Fiksuoki tai kas juda - atrodys įdomiau. 

Rekomenduojama: ISO 800 juosta (ir kuo daugiau saulės)

SSP100B
1 Vienetas

Charakteristikos

Juostos dydis
35mm
Išlaikymas
Fiksuotas 1/100 s - Standartinis išlaikymo rėžimas: 4 kadrai per 2 sek., Greito išlaikymo rėžimas: 4 kadrai per 0.2 sek.
Diafragma
f/11
Fokusavimas
nuo 0.3m iki begalybės
Blykstė
Nėra
Baterija
Nereikia

Jums taip pat gali patikti